С поредното отлично представяне ни зарадва Клуб по спортни танци „Роза”

С поредното отлично представяне ни зарадва Клуб по спортни танци „Роза” при ОДК „Св. Ив. Рилки” с ръководители Ваня и Петър Радеви. На откритият турнир и Купа Сливен, който се проведе на 15. 10. 2016 год., клубът се представи с три танцови двойки. Всяка от тях взе призови места и се върна с купи и медали.

Стоян Петров и Десислава Тенева станаха първи при младежи и състезатели над 19 год. Пламен Божев и Паулина Танева заеха второ място в клас 18В+В и пето място при младежи + аматьори. Кирил Димов и Любов Нешева се класираха на второ място в клас 13Е.

КСТ „Роза” благодари на Община Казанлък за финансовата помощ, оказана за пътуването на танцовата двойка – Стоян Петров и Десислава Тенева до Испания, където те ще участват на световно първенство по спортни танци.