С куп медали се окичиха състезателите на СНЦ „Спортен клуб Аргус ММА”

СНЦ „Спортен клуб Аргус ММА” участва в Държавният личен шампионат по ММА на БФММА. Състезанието се проведе на 26.11.2020 г., в гр. Дряново, Спортна зала „Дряново“. Състезателите на клуба спечелиха три шампионски титли, общо четири медала и Купа за първо отборно място при момчета /12-13 год./.

Теа Арезу спечели републиканската титла във възрастова категория „Девойки“ /16-17 год./ ,категория 56.7 кг. Йордан Бижев спечели сребърен медал във възрастова категория „Момчета“/12-13.г./, категория 48 кг.

Николай Бижев спечели републиканската титла във възрастова категория „Момчета“/12-13г./ , категория 44 кг.Веско Митев спечели републиканската титла във възрастова категория „Момчета“/12-13г./ , категория 57 кг. Искам да благодаря на всички състезатели за положените усилия от тях по време на подготовката. Бяха много отдадени и дисциплинирани.

“Благодаря отново на всички момчета и момичета от клуба за подкрепата. Както всеки път споменавам нашия спорт е изключително тежък ,и всички състезатели заслужават уважение и подкрепа за труда ,усилията и мъжеството ,което показват”, сподели треньорът на отбора в социалната мрежа.