На 5 ноември ще бъдат връчени удостоверенията на избраните кметове и общински съветници в община Казанлък

   

На 5 ноември 2015 г. от 17.30 часа в залата на Културно-информационния център на ул. „Искра“ 4 Общинската избирателна комисия  официално ще връчи удостоверенията на избраните на Местни избори ’2015 г. кмет на община Казанлък, кметове на населените места и общински съветници.

За кмет на община Казанлък в мандат 2015-2019 бе избрана Галина Георгиева Стоянова с 69.97% от гласовете на казанлъчани още на първия тур на Местни избори ’2015 на 25 октомври. Общинските съветници са разпределени по партии и коалици както следва:

Движение за права и свободи-ДПС   – 3

ПП България без цензура – 2

БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР – БДЦ – 3

ПП ГЕРБ – 16

“ЕКСПЕРТИ ЗА КАЗАНЛЪК” – 6

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК – 2

“БСП лява България” – 5

1.      Халил Реджепов Летифов, ДПС

2.      Ридван Байрям Иляз, ДПС

3.      Ахмед Абдула Мехмед, ДПС

4.      Галин Андонов Георгиев, ПП ББЦ

5.      Радослав Христов Рачев, ПП ББЦ

6.      Станчо Георгиев Леков,  БДЦ

7.      Михаил Иванов Михайлов, БДЦ

8.      Георги Иванов Пенчев, БДЦ

9.      Николай Златанов Димитров, ГЕРБ

10.  Мария Цонева Цонева, ГЕРБ

11.  Иван Георгиев Гитев, ГЕРБ

12.  Галин Иванов Иванов, ГЕРБ

13.  Боян Георгиев Каличков, ГЕРБ

14.  Станислав Димитров Коев, ГЕРБ

15.  Аксения Бориславова Тилева, ГЕРБ

16.  Мехмед Алиев Мехмедов, ГЕРБ

17.  Николай Митков Факиров, ГЕРБ

18.  Борис Петков Кърчев, ГЕРБ

19.  Радиана Стефанова Стефанова, ГЕРБ

20.  Георги Димов Щерев, ГЕРБ

21.  Стефка Василева Димитрова-Иванова, ГЕРБ

22.  Генчо Христов Генчев, ГЕРБ

23.  Стефан Драганов Златев, ГЕРБ

24.  Иван Георгиев Катанов, ГЕРБ

25.  Николай Христов Ибушев, „Експерти за Казанлък“

26.  Иван Колев Дочев, „Експерти за Казанлък“

27.  Владимир Йорданов Чучумишев, „Експерти за Казанлък“

28.  Янко Тонев Запрянов, „Експерти за Казанлък“

29.  Нанчо Николов Видев, „Експерти за Казанлък“

30.  Цветан Тенев Шиков, „Експерти за Казанлък“

31.  Владимир Русев Русев, РБ

32.  Сунай Реджеп Хаджъ, РБ

33.  Николай Стефанов Терзиев, БСП лява България

34.  Петър Славов Митев, БСП лява България

35.  Пламен Станимиров Караджов, БСП лява България

36.  Теодора Ганчева Иванова, БСП лява България

37.  Донка Димова Симеонова, БСП лява България

Кметовете на населени места в община Казанлък, избрани на първи и втори тур на местните избори, са:

1          Бузовград – Михаил Тодоров Янушев

2          Голямо Дряново – Петьо Митев Апостолов

3          Горно Изворово – Надежда Колева Пенчева

4          Горно Черковище – Антон Дечков Антонов

5          Долно Изворово – Ферид Рюстемов Бекиров

6          Дунавци – Ганка Тодорова Богданова

7          Енина – Веселин Георгиев Андреев

8          Копринка – Стойчо Василев Василев

9          Крън – Теменужка Димитрова Люцканова

10        Кънчево – Петър Иванов Петков

11        Овощник – Иван Георгиев Колев

12        Розово – Теодора Колева Георгиева

13        Ръжена – Апостол Георгиев Терзиев

14        Средногорово – Илиян Йорданов Илиев

15        Хаджидимитрово – Боян Радев Атанасов

16        Черганово – Нивелин Койчев Неделчев

17        Шейново – Данчо Леков Данов

18        Шипка – Василка Панайотова Панайотова

19        Ясеново – Пламен Весков Вълев

You must be logged in to post a comment Login

               

This site is protected by wp-copyrightpro.com